RealWeb demo - záhlaví pro tisk

Prostory vhodné pro kanceláře 100 m² v Kunraticích

Základní údaje

Evidenční číslo: 000078
Typ nemovitosti: Komerční
Podtyp nemovitosti: Kancelářské prostory
Typ zakázky: Pronájem
Stav zakázky: Aktivní
Lokalita: Praha-Kunratice
Plocha: 100 m2
Cena: 14 500 Kč za měsíc
Cena k jednání: Ne
Poplatky a služby: 5 000 Kč za měsíc
Cena včetně poplatků a služeb: Ne

Popis

K pronájmu je nabízeno 100 m² prostor vhodných k podnikání (byt dispozice 3+1) v přízemí rodinného domu. Dům je situován v klidném a snadno přístupném místě, bezproblémové parkování na místní komunikaci před domem. Veškerá občanská vybavenost v nejbližším okolí. Vstup je hlavními bezpečnostními dveřmi, za nimi ve společné chodbě samostatné vstupní dveře do pronajímaných prostor.. Ve vstupní hale je vestavná skříň.. Z předsíně je vstup do 3 samostatných místností ( celková výměra tří místností je 86 m² ) kuchyňky, koupelny a WC. Kuchyňka je vybavena základními kuchyňskými spotřebiči.. V prostoru jsou nové podlahy , plastová okna, vymalováno. Stínění textilní dělenou žaluzií. Prostor je vybaven zásuvkami, včetně kabel. rozvodu pro počítače. Kouření v prostoru není povoleno – pouze venku na zahradě. Vhodné pro IT firmu, účetní firmu apod.

Makléř

Jméno: Jana Greifová
Telefon: 602615130
Mobil: 602615130
Email: goodreality@seznam.cz
000078

Rozšiřující údaje

Parcelní číslo: 331
Podělení parcelního čísla: 2
Kauce: 45 000 Kč
Užitná plocha: 100 m2
Nebytová plocha: 100 m2
Elektřina: 230/400 V
Plyn: Zaveden
Voda: Vodovod
Zdroj teplé vody: Plynový se zásobníkem (kotel)
Vedení PC sítě: Ano
Výtah: Ne
Parkování: U domu (veřejné)
Konstrukce budovy: Smíšená
Druh smlouvy: Výhradní
Charakter obce: Velké město
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
Patro: Přízemí
Počet místností: 3
Počet parkovacích míst: 5
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Typ vlastnictví: Osobní
Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, I. třída, II. třída, Metro, Vlak, Letiště
Krátkodobý pronájem: Ne
Volný od: 1. 10. 2018
Platnost smlouvy od: 19. 9. 2018
Platnost smlouvy do: 19. 2. 2019
Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9

Aktuality

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnou v rámci spolupráce s developerem nabídku zajímavých projektů a realizovaných nemovitosti v Praze a Středočeském kraji.Pokud  budete mít zájem o bližší informace, či prohlídku vybrané nemovitosti, obraťte se s důvěrou na nás
Kontakt k těmto projektům . Václav Vopařil, +420602291038, e-mail :goodreality@seznam.cz.
Níže jsou uvedeny některé z nich

Projekt Modrý platan:

Rezidenční projekt Modrý platan plní sny i ty nejnáročnější požadavky lidí, kteří touží žít v blízkosti přírody. Obytné domy za cenu bytů v Praze, s nejlepším poměrem ceny a kvality se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy. Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů bude postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť.

Okolí projektu je opravdu zajímavé. V blízkosti domů se nachází několik historických objektů, včetně zámku, a golfový klub. Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón.

Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. Dopravní dostupnost Prahy je zhruba 12 minut. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross.

Projekt Berounská brána

Nový moderní projekt Berounská brána v sobě snoubí skvělou polohu, prestiž a komfort za dostupné ceny.

Tento rezidenční projekt v centru Berouna zahrnuje jak bytové domy, tak i komerční prostory, a to pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Jana Husa. Bydlení v tomto rezidenčním projektu láká nejen vysokým komfortem a výjimečností bytů a domů, ale i plnohodnotnou občanskou vybaveností a blízkostí přírody.

V rámci projektu bude postaveno několik typů nemovitostí, včetně 5 čtyřpatrových bytových domů, dále dvojdomů a řadových domů. V blízkém okolí bude vybudováno nové obchodní centrum, které nabídne mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků.

Rezidenční projekt se nachází v Berouně, v jednom z největších měst Středočeského kraje. Beroun je znám svou bohatou historií a blízkostí k přírodě. Je zde mnoho památek a historických budov, které se soustředí především v centrální části města. Za městem se nachází komfortní obytná zóna, jejíž součástí jsou velké supermarkety Albert a Kaufland, několik menších obchůdků, nemocnice, dětská hřiště, školy a akvapark.

Město je oblíbené také díky dobré dopravní dostupnosti z hlavního města. Beroun pojí s Prahou magistrála, díky čemuž se do hlavního města dostanete během pouhých 15 minut.


Projekt DOCK

Unikátní projekt na místě bývalého přístavu v centru Prahy. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť, do jejíhož rozvoje bylo v nedávné době významně investováno – to vše charakterizuje projekt DOCK.

Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně. Rezidence DOCK je vybavena podzemním parkovištěm, nonstop recepcí, vlastním mycím boxem a kočárkárnou.

Projekt se nachází ve čtvrti Libeň (Praha 8). Hlavní výhodou této lokality je blízkost centrálních a obchodních městských čtvrtí. Díky své pahorkaté krajině Libeň získala pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy. Dnes je tato oblast aktivně rozvíjena a žije zde na 15 tisíc obyvatel.

Zápatí pro tisk