RealWeb demo - záhlaví pro tisk

Družstevní byt 3+1, 66,8 m2

Základní údaje

Evidenční číslo: 000077
Typ nemovitosti: Byt
Typ zakázky: Prodej
Dispozice: 3+1
Stav zakázky: Aktivní
Lokalita: Praha 8
Plocha: 67 m2
Cena: 4 950 000 Kč
Poplatky a služby: 3 900 Kč
Cena včetně provize: Ano

Popis

Byt 3+1 , 66,8 m2 v družstevním vlastnictví , v současné době řízení převodu do osobního vlastnictví v příjemném prostřední nově zastavěného Karlína . Byt je v přízemí moderního nově zrekonstruovaného domu v krásném, čistém a tichém prostředí obklopen ze všech stran parkem se vzrostlými stromy. Lodžie je zasklená s výhledem do parku, rovněž tak všechny pokoje mají výhled do zeleně. Byt je vybaven účelně vestavěnými skříněmi v předsíni a obou pokojích. Zděné jádro - koupelna a WC samostatně. K bytu patří i komora umístěná na stejném podlaží. V místě je veškerá občanská vybavenost.

Makléř

Jméno: Jana Greifová
Telefon: 602615130
Mobil: 602615130
Email: goodreality@seznam.cz
000077

Rozšiřující údaje

Parcelní číslo: 693
Podělení parcelního čísla: 60
Obytná plocha: 67 m2
Užitná plocha: 67 m2
Plocha sklepa: 1 m2
Plocha lodžie: 6 m2
Plyn: Zaveden
Voda: Vodovod
Zdroj teplé vody: Dálkový
Připojení na internet: Kabelové
Balkón: Ne
Lodžie: Ano
Sklep: Ano
Telefonní přípojka: Ano
Terasa: Ne
Výtah: Ano
Zahrada: Ne
Parkování: U domu (veřejné)
Konstrukce budovy: Panel
Bytové jádro: Zděné
Druh smlouvy: Výhradní
Vytápění: Veřejné ústřední
Charakter obce: Velké město
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Nákupní centrum, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař, Kulturní zařízení
Kategorie: I
Orientace: JV
Patro: Přízemí
Celkem pater: 7
Počet místností: 3
Počet nadzemních podlaží: 8
Rok renovace: 2 003
Rok výstavby: 1 970
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Typ vlastnictví: Družstevní
Umístění: Centrum
Dispozice: 3+1
Vybavení: Kuchyňská linka, Lednice, Nábytek, Pračka, Sporák, Televize, Vana
Zařízeno: Zařízeno
Zástavní právo: Není
Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, Metro, Vlak
Sociální zařízení: Ano
Výška stropu: 2,6
Volný ihned: Ano
Volný od: 7. 8. 2018
Plocha výtahu: 2
Platnost smlouvy od: 7. 8. 2018
Platnost smlouvy do: 7. 8. 2019
Využití: Nekomerční
Energetická náročnost budovy: C - Úsporná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10

Aktuality

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnou v rámci spolupráce s developerem nabídku zajímavých projektů a realizovaných nemovitosti v Praze a Středočeském kraji.Pokud  budete mít zájem o bližší informace, či prohlídku vybrané nemovitosti, obraťte se s důvěrou na nás
Kontakt k těmto projektům . Václav Vopařil, +420602291038, e-mail :goodreality@seznam.cz.
Níže jsou uvedeny některé z nich

Projekt Modrý platan:

Rezidenční projekt Modrý platan plní sny i ty nejnáročnější požadavky lidí, kteří touží žít v blízkosti přírody. Obytné domy za cenu bytů v Praze, s nejlepším poměrem ceny a kvality se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy. Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů bude postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť.

Okolí projektu je opravdu zajímavé. V blízkosti domů se nachází několik historických objektů, včetně zámku, a golfový klub. Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón.

Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. Dopravní dostupnost Prahy je zhruba 12 minut. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross.

Projekt Berounská brána

Nový moderní projekt Berounská brána v sobě snoubí skvělou polohu, prestiž a komfort za dostupné ceny.

Tento rezidenční projekt v centru Berouna zahrnuje jak bytové domy, tak i komerční prostory, a to pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Jana Husa. Bydlení v tomto rezidenčním projektu láká nejen vysokým komfortem a výjimečností bytů a domů, ale i plnohodnotnou občanskou vybaveností a blízkostí přírody.

V rámci projektu bude postaveno několik typů nemovitostí, včetně 5 čtyřpatrových bytových domů, dále dvojdomů a řadových domů. V blízkém okolí bude vybudováno nové obchodní centrum, které nabídne mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků.

Rezidenční projekt se nachází v Berouně, v jednom z největších měst Středočeského kraje. Beroun je znám svou bohatou historií a blízkostí k přírodě. Je zde mnoho památek a historických budov, které se soustředí především v centrální části města. Za městem se nachází komfortní obytná zóna, jejíž součástí jsou velké supermarkety Albert a Kaufland, několik menších obchůdků, nemocnice, dětská hřiště, školy a akvapark.

Město je oblíbené také díky dobré dopravní dostupnosti z hlavního města. Beroun pojí s Prahou magistrála, díky čemuž se do hlavního města dostanete během pouhých 15 minut.


Projekt DOCK

Unikátní projekt na místě bývalého přístavu v centru Prahy. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť, do jejíhož rozvoje bylo v nedávné době významně investováno – to vše charakterizuje projekt DOCK.

Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně. Rezidence DOCK je vybavena podzemním parkovištěm, nonstop recepcí, vlastním mycím boxem a kočárkárnou.

Projekt se nachází ve čtvrti Libeň (Praha 8). Hlavní výhodou této lokality je blízkost centrálních a obchodních městských čtvrtí. Díky své pahorkaté krajině Libeň získala pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy. Dnes je tato oblast aktivně rozvíjena a žije zde na 15 tisíc obyvatel.

Zápatí pro tisk