RealWeb demo - záhlaví pro tisk

Prodej bytu 3+1, 76 m², ulice Jažlovická, Praha 4 - Chodov

Základní údaje

Evidenční číslo: 000076
Typ nemovitosti: Byt
Typ zakázky: Prodej
Dispozice: 3+1
Stav zakázky: Aktivní
Lokalita: Praha 11
Plocha: 75 m2
Cena: 3 970 000 Kč
Cena k jednání: Ne
Poplatky a služby: 3 578 Kč
Cena včetně provize: Ano

Popis

Krásný, celodenně slunný a udržovaný byt v družstevním vlastnictví v ul. Jažlovická o velikosti 3+1 a výměře 75 m2 + l m2 sklep se zasklenou lodžií v 7. patře . Anuita 0. Dispozice bytu : vstup předsíní (8,19 m²), po levé straně praktická komora (1,58 m²) a vstup do obývacího pokoje (16,22 m²), z něhož je vstup na lodžii, dále do kuchyně s jídelním koutem ( 12,78 m2). V průčelí je samostatné WC (0,86 m² a koupelna ( 2,61 m2), nad nimi praktický úložný prostor. Na pravé straně je vstup do pokojů (12,37 m2 a 12,40 m2). V této dispozici je započtena i sklepní koje. Dále k bytu náleží i druhá sklepní koje (+1m2). Z obývacího pokoje je místo dveří průchod do kuchyně, který opticky zvětšuje místnosti. Dům prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2014 - nový výtah, střecha, zateplení fasády domu, elektrické rozvody. Dům je situovaný v klidné prestižní části Prahy 4 -Chodov, kde se v docházkové vzdálenosti nachází veškerá občanská vybavenost: 2 gymnázia, pobočky pro střední školy, základní škola, školky, sportovní vyžití zajišťuje celé širší okolí domu - hřiště, sportoviště, stezky pro kola, sportovní kluby, přírodní park Hostivař, Milíčovský les, dále pro kulturní vyžití – kulturní domy, 2 velká kina s mnoha sály atd. Městská část Prahy 4 je spojena s centrem Prahy MHD ( metro C , autobusy ). Další občanskou vybavenost zajišťují nákupní střediska a služby, restaurace , dvě blízké polikliniky a veterina. Vzrostlá zeleň , čistý vzduch a překrásný výhled z okna nikdy neomrzí. Ukazatel energetické náročnosti je C* úsporná budova. Byt je zařízen a ponechání zařízení nebo jeho části je na dohodě s kupcem. Uvedená cena je cena k jednání.

Makléř

Jméno: Jana Greifová
Telefon: 602615130
Mobil: 602615130
Email: goodreality@seznam.cz
000076

Rozšiřující údaje

Číslo bytu: 19
Parcelní číslo: 2456
Možno hypotéka: Ne
Obytná plocha: 75 m2
Užitná plocha: 75 m2
Plocha sklepa: 2 m2
Plocha lodžie: 7 m2
Plyn: Zaveden
Voda: Vodovod
Zdroj teplé vody: Dálkový
Balkón: Ne
Lodžie: Ano
Sklep: Ano
Terasa: Ne
Výtah: Ano
Zahrada: Ne
Parkování: Venkovní stání
Konstrukce budovy: Panel
Bytové jádro: Umakartové
Druh smlouvy: Výhradní
Charakter obce: Velké město
Infrastruktura v okolí: Škola, Školka, Restaurace, Pošta, Místní úřad, Lékař
Kategorie: I
Orientace: V, Z
Patro: 7. patro
Celkem pater: 8
Počet místností: 4
Počet nadzemních podlaží: 9
Počet podzemních podlaží: 0
Poslední patro: Ne
Rok renovace: 2 014
Rok výstavby: 1 960
Stav nemovitosti: Udržovaný původní stav
Typ vlastnictví: Družstevní
Umístění: Panelové sídliště
Dispozice: 3+1
Vybavení: Kuchyňská linka, Pračka, Sporák, Vana
Zařízeno: Zařízeno
Atypický: Ne
Dopravní dostupnost: MHD, Příměstská doprava, Auto, Dálnice, Metro, Vlak
Sociální zařízení: Ano
Výška stropu: 26
Volný ihned: Ano
Volný od: 28. 6. 2018
Platnost smlouvy do: 31. 12. 2018
Využití: Nekomerční
Energetická náročnost budovy: C - Úsporná

Další fotografie

photo_2 photo_3 photo_4 photo_5 photo_6 photo_7 photo_8 photo_9 photo_10

Aktuality

Naše společnost si Vám dovoluje nabídnou v rámci spolupráce s developerem nabídku zajímavých projektů a realizovaných nemovitosti v Praze a Středočeském kraji.Pokud  budete mít zájem o bližší informace, či prohlídku vybrané nemovitosti, obraťte se s důvěrou na nás
Kontakt k těmto projektům . Václav Vopařil, +420602291038, e-mail :goodreality@seznam.cz.
Níže jsou uvedeny některé z nich

Projekt Modrý platan:

Rezidenční projekt Modrý platan plní sny i ty nejnáročnější požadavky lidí, kteří touží žít v blízkosti přírody. Obytné domy za cenu bytů v Praze, s nejlepším poměrem ceny a kvality se nacházejí pouze 12 minut jízdy od Prahy. Na 24 pozemcích budou ve dvou etapách postaveny dvojdomy a bungalovy prémiové kvality. Ucelený soubor obytných domů bude postaven v jednotném stylu a vytvoří uzavřenou rezidenční čtvrť.

Okolí projektu je opravdu zajímavé. V blízkosti domů se nachází několik historických objektů, včetně zámku, a golfový klub. Souběžně se buduje síť přilehlých komunikací a realizuje se výsadba krásné platanové aleje. V nejbližším sousedství se buduje velký park a několik rekreačních zón.

Příměstská osada na kraji obce Vysoký Újezd se nachází v blízkosti prestižní lokality Praha-západ. Dopravní dostupnost Prahy je zhruba 12 minut. V historické obci Vysoký Újezd dnes žije přibližně 600 obyvatel. Díky malebnosti a jedinečnosti krajiny patří tato lokalita mezi nejcennější oblasti v okolí Prahy. Centru obce vévodí zámek z XIX. století postavený v novorenesančním stylu. V docházkové vzdálenosti od rezidenční čtvrti se nachází jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v České republice – Albatross.

Projekt Berounská brána

Nový moderní projekt Berounská brána v sobě snoubí skvělou polohu, prestiž a komfort za dostupné ceny.

Tento rezidenční projekt v centru Berouna zahrnuje jak bytové domy, tak i komerční prostory, a to pouhých 300 metrů od centrálního náměstí Jana Husa. Bydlení v tomto rezidenčním projektu láká nejen vysokým komfortem a výjimečností bytů a domů, ale i plnohodnotnou občanskou vybaveností a blízkostí přírody.

V rámci projektu bude postaveno několik typů nemovitostí, včetně 5 čtyřpatrových bytových domů, dále dvojdomů a řadových domů. V blízkém okolí bude vybudováno nové obchodní centrum, které nabídne mnoho obchodů, restaurací a zábavních podniků.

Rezidenční projekt se nachází v Berouně, v jednom z největších měst Středočeského kraje. Beroun je znám svou bohatou historií a blízkostí k přírodě. Je zde mnoho památek a historických budov, které se soustředí především v centrální části města. Za městem se nachází komfortní obytná zóna, jejíž součástí jsou velké supermarkety Albert a Kaufland, několik menších obchůdků, nemocnice, dětská hřiště, školy a akvapark.

Město je oblíbené také díky dobré dopravní dostupnosti z hlavního města. Beroun pojí s Prahou magistrála, díky čemuž se do hlavního města dostanete během pouhých 15 minut.


Projekt DOCK

Unikátní projekt na místě bývalého přístavu v centru Prahy. Atraktivní design, moderní stavební technologie, klidná a zelená čtvrť, do jejíhož rozvoje bylo v nedávné době významně investováno – to vše charakterizuje projekt DOCK.

Všechny typy bytů mají vlastní balkon, terasu nebo zahradu s malebným výhledem na vodní hladinu nebo do zeleně. Rezidence DOCK je vybavena podzemním parkovištěm, nonstop recepcí, vlastním mycím boxem a kočárkárnou.

Projekt se nachází ve čtvrti Libeň (Praha 8). Hlavní výhodou této lokality je blízkost centrálních a obchodních městských čtvrtí. Díky své pahorkaté krajině Libeň získala pověst jedné z nejromantičtějších částí Prahy. Dnes je tato oblast aktivně rozvíjena a žije zde na 15 tisíc obyvatel.

Zápatí pro tisk